KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16537320
nr 1653 7320
Akke Hugh Malmeström
(1894-1968), Sverige
Oljemålning, "Slåttslag vid Byviken" Siljan, Signerad. Olja på pannå, 37x44 cm, yttermått inklusive ram: 57x65 cm
Utrop:
500 kr
måndag 28 oktober 2024
kl 19:42:37
Akke Hugh Malmeström
Läs mer om Akke Hugh Malmeström